Komunikat RODO

W związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”:
- Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Eco Line Sp. z o.o. Os. Bohaterów Wrześńia 2/20, 31-620 Kraków, biuro@elnaturalis.com tel. 510699090
- Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu dla którego zostały zebrane, mogą być udostępniane wyłącznie dla prawidłowej realizacji celu przetwarzania, nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej, będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa.
- Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
- Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
- Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
- Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.